Bez automobilu se opravdu těžko žije. Vzpomínám si, když i já jsem si přála svůj první automobil. Měla jsem takový krásný zelený automobil a dodnes na něj nikdy nezapomenu. Nezapomenu na něj také z toho důvodu, že jsem se v něm také poprvé vybourala. Ano, čtete správně. Já jsem dostala zelené auto, když jsem asi půl roku měla řidičák, jezdila jsem v něm asi dva měsíce a už jsem potom měla ihned jednu bouračku. Ani nevíte, jak jsem si to moc vyčítala. Samozřejmě, že jsem ale nejela vůbec opilá. Opilost a alkohol jednoznačně za volat nepatří.

Z nového auta mám velkou radost.

Tohle ví každý a mělo by se to určitě dodržovat. Já jsem jednoznačně jenom dostala smyk. Jela jsem bohužel rychle, ale nepřekročila jsem rychlost, ale ono zrovna pršelo a byla možná také menší námraza, protože byl leden. Moc jsem si to neuvědomovala. Byla jsem ještě nevyježděná a taková řidička, co jsem si ještě moc neuvědomovala a nedozvěděla jsem žádná rizika, nic jsem neznala a samozřejmě, že to dopadlo špatně. Naštěstí se mi ale nic nestalo, akorát auto to odneslo, že jsem potom musela měnit obě dvě kola u auta, zbylá dvě kola byla naštěstí v pohodě, ale i tak od té doby jsem se bála řídit automobil.

Jezděte vždy opatrně.

Půl roku už jsem potom neřídila a raději jsem jezdila zpátky na svém elektrokole a někdy jsem si vzala i obyčejné kolo. Až po půl roce jsem si sedla zase poprvé za volant. To už jsem měla jiné auto, takové lepší a řeknu vám, že jeden rok jsem jezdila opravdu hodně opatrně. Bála jsem se, že zase se vybourám. A když venku pršelo anebo byl mráz, tak jsem vůbec nejezdila. Tohle jsem zvládla asi až po třech nebo po pěti letech. Raději jsem jezdila autobusem anebo na zmíněném kole. A co vy? Měli jste už také nějakou bouračku v automobilu? Pokud ne, tak buďte rádi a doufám, že ani mít žádnou havárii v automobilu nebudete. Nemusí to jednoznačně končit vždy dobře.