Co všechno může způsobit jedna pohádka, která se vašemu dítěti líbí? Může to být jako lavina, která vaše dítě zcela pohltí. Může to začít jako jedna nevinná věc, kterou mu koupíte, jedná se o malého plyšáka a abychom byli přesní, hned si uvedeme jednu pohádku, o kterou se může jednat. Například pro ty nejmenší to může být krteček, který je takovou tou klasikou. Může to být plyšák, kterým to vše začne. Pak budete kupovat další reklamní předměty s potiskem krtek. Takových věcí je strašně moc. Když vezmeme v potaz dětský pokoj dítěte, kde spí a hraje si je to naprosto jednoduché. Začneme u postýlky, kterou může mít povlečenou do povlečení s krtečkem a mít jeden nebo více vlastních polštářů, na kterých je vyobrazený samotný krtek s kamarády, nebo s kalhotkami.

reklamní předměty s potiskem

Prostěradlo a povlečení je jasné, plyšák v posteli taky, a co dál? Dále to může pokračovat maňáskem na zabavení dítěte a zaujmou hrou. Ke hrám pak první společenská hra s krtkem, na styl člověče nezlob se, ale ve verzi pro malé děti, takže na kostce jsou obrázky, které už dítě pozná a ví, kam má postoupit. Dále to mže být pexes s krtkem a jeho kamarády, a další jako kvarteto nebo karty. Ze společenských her, je toho dost a dále si povíme něco o hraní venku. Když, bude dítě chtít na písek dělat bábovky, může využít krtkovu sadu s kyblíkem, kde najde jak lopatku, hrábě, tak plno bábovek a sítko. Je to kompletní sada, na hraní.

reklamní předměty s potiskem

Jedná se o venkovní hry, které může s krtkem sdílet. Pak jsou ty věci do vody. Například takové boty do vody s krtkem, dále plavací kruh, nafukovací rukávky, balón, konvička na zalévání a spousta dalších věcí, které si můžete vzít do bazénu. K vodě se vám bude hodit i dětské pončo na osušení dítěte nebo jedna velká osuška, taky s krtečkem, jak totiž jinak. Krtek vás naprosto pohltí a budete ho vidět všude. Dále to může být kalendář s velkými obrázky, tužky anebo samolepky a omalovánky. Opravdu takových reklamních věcí může být spousta, jen vybrat ty, které vám budou alespoň trochu užitečné.