To je jedním z hlavních důvodů, proč ženy ihned po příchodu z práce mohou doma sundávat tyto škrtivé podprsenky, protože jejich nošením prostě trpí. Jenže zase bez nich nevyjdou na ulici, protože gravitace by působila a ony by tak nevypadaly moc jako ze žurnálu. Přinášíme vám ale dnes informaci o inovativní novince, která by vám mohla vytáhnout trn z paty právě v této podobě. Jistě milujete trička nebo topy s výstřihem, ale právě kvůli tomu, že nechcete nosit podprsenky s vycpávkami a výztuží, loučíte se proto s nošením tohoto typu oblečení, což je ale veliká škoda, protože váš dekolt na to potenciál zcela jistě ještě má, nemáte totiž v ruce vhodný nástroj, kterým by se gravitace popřela a vykouzlilo by se rázem hezké poprsí.

poprsi

Pojďme si představit revoluční novinku s názvem Litfies, která se vyrábí v České republice a jedná se o textilní pásku na prsa, kterou umístíte vaše poprsí do vhodné polohy a aplikací pásky zajistíte, aby se nehnulo a zůstalo tam, kde si ho přejete mít, dle daného typu oblečení, které zrovna nosíte. Možná jste si myslela, že ženy se bez podprsenek zcela neobejdou, toto není ve své podstatě standardní spodní prádlo, ale zajistí, že nikdo nic nepozná, a ještě budete obdivována za to, jak jste perfektně vystřihla vaší róbu třeba na ples nebo jinou společenskou akci, kde je velice vhodné mít dlouhé plesové šaty, které mají právě hluboké výstřihy a které si právě příliš nežádají nošení svrchního spodního prádla, které pak vylézá tam, kde nemá a může to působit velice nevhodně, až vulgárně.

dekolt

Podívejte se na tuto novinku blíže, pokud budete chtít, můžete se podívat i na instruktážní video, kde uvidíte, jak se mohou instalovat a jak je jejich využití široké, protože pokaždé můžete vykouzlit něco jiného, záleží, na co se budete cítit a co vaše oblečení bude žádat. Tak sexy a svůdná, to je to, po čem jste už od doby porodu toužila? Nyní se můžete blýsknout a zase vyrazit do společnosti, dodá vám to sebevědomí!