Kultura nás provází opravdu už od nepaměti. Já si myslím, že je opravdu hodně lidí, kteří vyznávají kulturu a může to být opravdu různá kultura. Třeba kulturní dědictví. Nemusí se jednat o kino nebo o divadlo, ale také kultura může být taková světová, že třeba navštěvujete moc rádi různá místa na světě, třeba Asii, Afriku, celou Evropu. A podobně. A já mám nejraději právě Afriku a také Ameriku. Ameriku mám nejraději jižní, protože mám ráda teplo, a tak ráda jezdím do jižní Ameriky. Byla jsem tam zatím jenom pětkrát, ale vím, že ještě alespoň pětkrát tam pojedu.

Ráda navštěvuji cizí státy.

Také mě velice těší, že na vysoké škole jsem poznala partnera, se kterým jsem dodnes, jsme spolu už sedmým rokem a řeknu vám, že si opravdu skvěle rozumíme a že se skvěle doplňujeme. Opravdu si už nedokáži představit, kdybych třeba nemohla mít partnera, který také se mnou rád cestuje. A partnera, který by neměl rád kulturu. Já kulturou žiji. Navíc také jsme byli vlastně my všichni čtyři sourozenci vychováváni tak, že se máme mít rádi a že se máme tolerovat a že také máme mít rádi kulturu, protože když člověk není kulturně vzdělaný, tak je to potom škoda, když se vyznáte v kultuře. 

Asii jsem si moc zamilovala.

A je třeba je jedno, jestli to je třeba hudební festival nebo kino, divadlo anebo jezdíte také různě po světě a navštěvujete různé státy. Tak je to také kultura a může to být opravdu veliká zábava. Mě kolikrát třeba také moc baví, to, když můžu navštěvovat různá místa, jak jsem zmínila, mám ráda jižní Ameriku. Je to opravdu nejlepší místo, kde jsem byla. Chci se tam vrátit opravdu co nejdříve. S partnerem také dokonce uvažujeme, že se do jižní Ameriky přestěhujeme a budeme obdivovat místní americkou kulturu. Myslím si, že hodně lidí se moc rádo stěhuje do Ameriky, protože v Americe je vážně hodně možností. Slyšela jsem, že je to prý až padesátinásobek než ostatní země.